0786 462 029 (L-V, 9:00-19:00) comenzi@mamapan.ro
Preluam comenzi pana la ora 11:00, in limita capacitatii de productie. Producem dupa-amiaza si livram a doua zi (Luni-Vineri). Livram in Bucuresti: minim 50 RON si localitati din Ilfov la limita cu Bucurestiul: minim 100 RON.
Atentie! Primim comenzi doar prin intermediul site-ului. La sediul din Str. Drumetului nr.2A, sector 3 se afla doar fabrica.
Incepand cu data de 9 mai 2022 pentru livrarile in Ilfov percepem o taxa de livrare de 10 Ron

16
ian.

Job vanzari la Brutaria Sociala MamaPan, sector 3

Daca iti doresti sa lucrezi pentru o idee generoasa, iti place sa faci vanzari dar nu te dai deoparte nici cand vine vorba de atragere de sponsorizari de la companii, atunci e bine sa stii ca suntem in cautare de coleg/a in echipa Brutariei Sociale MamaPan, impreuna cu care sa dezvoltam portofoliul nostru de clienti si parteneri.

La Brutaria MamaPan facem paine cu maia si patiserie artizanala, oferind locuri de munca unor mame aflate in situatii dificile de viata.

Cautam pe cineva care sa creada in ce facem și care sa se simta in largul sau sa atraga resurse pentru brutaria noastra sociala.

Principalele responsabilitati:

  • Dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti si parteneri corporate
  • Stabilirea si participarea la intalnirile cu clientii, intocmirea documentatiei premergatoare intalnirilor, negocierea contractelor, monitorizarea derularii acestora, inclusiv urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti
  • Gestionarea personalizata a nevoilor fiecarui client si partener corporate
  • Realizarea planului de vanzariagreat cu managementul brutariei
  • Participarea la diverse activitati/evenimente care pot genera venituri sau relatii de colaborare pentru afacere si follow-up
  • Contributie la identificarea companiilor care, prin programele lor de CSR, isi doresc sa sustina financiar sau non-financiar brutaria noastra sociala
  • Generare de idei de proiecte care sa poata fi propuse spre finantare din surse private
  • Contributie la cresterea permanenta a bazei de sponsori ai organizatiei

Ce cerem:

  • Experienta in realizarea si sustinerea de prezentari
  • Capacitate de a ne face cunoscuta povestea si produsele
  • Foarte bune capacitati de organizare, planificare, control, orientare catre nevoile clientilor
  • Abilitati de negociere
  • Permis de conducere

Ce oferim:

Mediu de lucru prietenos

Salariu fix si comision din vanzari

Daca crezi ca ești persoana potrivita, așteptam CV-ul tau și o scrisoare de intenție la isorescu@cpe.ro cu mentiunea Vanzari MamaPan. In scrisoarea de intenție, te rugam sa mentionezi de ce crezi tu ca afacerea noastra sociala merita sustinuta si cum poti tu contribui la dezvoltarea ei.